www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Galileo 8.0 – dokonalý nástroj pro vizualizaci

Vizualizační software Galileo nabízí uživateli několik funkcí pro programování všech řad dotykových panelů společnosti Eaton. Klíčovým prvkem softwaru je uživatelská přívětivost, kterou podporuje jednoduché a intuitivní ovládání. Funkce „ready-to-use“ a mnoho základních objektů umožní uživateli navrhnout panel s vizualizací přesně podle potřeby. Runtime náhled, tzv. inspektor, umožňuje simulovat výsledky navržené vizualizace již ve fázi vývoje.

Nová verze SW Galileo nyní nabízí objekty, které dělají z aplikace ještě uživatelsky přívětivější nástroj. Vývojáři kladli důraz na moderní design s různými styly rozhraní. Poprvé mohou uživatelé umístit své objekty na různých úrovních a vytvořit uživatelem definované datové typy. Návrh vizualizace může být prováděn v několika různých jazycích a k dispozici je také rozložení klávesnice jednotlivých zemí. Podporována je kompletní znaková sada Unicode včetně asijských znaků. Galileo je také kompatibilní se všemi standardními protokoly, jako je Siemens Simatic, Rockwell PLC a ControlLogix, Omron, CoDeSysV2/V3, Eaton easy a mnoho dalších. Paralelně může být vytvořeno až osm komunikačních kanálů se snadnou synchronizací dat.

Uživatelské rozhraní je vytvořeno pomocí objektů, které mohou být umístěny na všech úrovních a uspořádány podle potřeby. Pro více moderní a atraktivní uživatelské rozhraní může konstruktér nastavit rovněž průhlednost objektů, které mohou být umístěny staticky nebo dynamicky. Velikost či poloha dynamického objektu lze měnit i později uživatelem.

Ve vizualizaci panelu může být integrována také rozsáhlá správa uživatelů, což umožňuje uživatelům přímo na panelu přidávat a odebírat povolení uživatelů a přiřadit je do předem definovaných skupin. Aby se zajistilo, že systém je zabezpečený, lze nastavit minimální délka hesel, historie hesel, výchozí heslo, automatické odhlášení a sledování neplatných přihlášení.

Vysoká úroveň přívětivosti a intuitivní ovládání značně zjednodušuje práci s vizualizačním softwarem. Velkou výhodou je i vysoká úroveň kompatibility s velkým počtem řídicích systémů.

Obr. „Náhled software Galileo 8.0“

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS