www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Galileo 8.0 – dokonalý nástroj pro vizualizaci

Vizualizační software Galileo nabízí uživateli několik funkcí pro programování všech řad dotykových panelů společnosti Eaton. Klíčovým prvkem software je uživatelská přívětivost, kterou podporuje jednoduché a intuitivní ovládání. Funkce „ready-to-use“ a mnoho základních objektů umožní uživateli navrhnout panel s vizualizací přesně podle potřeby. Runtime náhled, tzv. inspektor, umožňuje simulovat výsledky navržené vizualizace již ve fázi vývoje.

Nová verze SW Galileo nyní nabízí objekty, které dělají z aplikace ještě uživatelsky přívětivější nástroj. Vývojáři kladli důraz na moderní design s různými styly rozhraní. Poprvé mohou uživatelé umístit své objekty na různých úrovních a vytvořit uživatelem definované datové typy. Návrh vizualizace může být prováděn v několika různých jazycích a k dispozici je také rozložení klávesnice jednotlivých zemí. Podporována je kompletní znaková sada Unicode včetně asijských znaků. Galileo je také kompatibilní se všemi standardními protokoly, jako je Siemens Simatic, Rockwell PLC a ControlLogix, Omron, CoDeSysV2/V3, Eaton easy a mnoho dalších. Paralelně může být vytvořeno až osm komunikačních kanálů se snadnou synchronizací dat.

Obr. „Náhled software Galileo 8.0“

Uživatelské rozhraní je vytvořeno pomocí objektů, které mohou být umístěny na všech úrovních a uspořádány podle potřeby. Pro více moderní a atraktivní uživatelské rozhraní může konstruktér nastavit rovněž průhlednost objektů, které mohou být umístěny staticky nebo dynamicky. Velikost či poloha dynamického objektu lze měnit i později uživatelem.

Ve vizualizaci panelu může být integrována také rozsáhlá správa uživatelů, což umožňuje uživatelům přímo na panelu přidávat a odebírat povolení uživatelů a přiřadit je do předem definovaných skupin. Aby se zajistilo, že systém je zabezpečený, lze nastavit minimální délka hesel, historie hesel, výchozí heslo, automatické odhlášení a sledování neplatných přihlášení.

Vysoká úroveň přívětivosti a intuitivní ovládání značně zjednodušuje práci s vizualizačním software. Velkou výhodou je i vysoká úroveň kompatibility s velkým počtem řídicích systémů.

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS