www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Eaton - součástí energetického poradce PRE

Naše společnost se stala v termínu od 11. 2. do 28. 3. 2013  partnerem Energetického poradce PRE v Praze. Eaton Elektrotechnika zde vystavuje nejen produkty elektroinstalační přístroje produktové skupiny xComfort, ale i produkty z řady Power Quality, jako je přepěťová ochrana, nebo záloha napájení (UPS). 

Celá expozice je rozdělena na dvě části. První část se zaměřuje na prostory v kanceláři, kde jsou představeny trendy ukládání vedení do lištových a podlahových systémů, a dále možnosti flexibilních zásuvkových sloupkových modulů. Druhá část se věnuje domácnosti, především prostorům v kuchyni, kde jsou představeny sofistikované systémy výsuvných zásuvkových modulů, nové typy vypínačů a jejich jednoduché a minimalistické řešení, ale i barevné kombinace. V této části jsou k vidění vypínače z nejrůznějšího materiálu, jako je sklo, dřevo, hliník značky Niko a pro milovníky retra dokonce i porcelán.

I Vy se můžete přijít podívat na možnosti moderního řešení rekonstrukce elektroinstalace kancelářských i bytových prostor. Výstavu můžete navštívit od 11. 2. do 28. 3. 2013 ve všední dny od 10 do 18 hodin.

Centrum energetického poradenství PRE
Jungmannova 747/28 (palác TeTa), Praha 1
Tel.: 840 550 055 (volba č. 5)

Více informací naleznete zde: http://www.energetickyporadce.cz/cs/kalendar-probihajicich-akci/moderni-elektroinstalace/

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS