www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Eaton mánie 2021

Od 1. března jsme spustili čtvrté kolo oblíbené prodejní akce Eaton mánie, která probíhá do 31. května 2021 na vybraných velkoobchodech po celé České republice. Zaregistrujte se do Eaton mánie a začněte sbírat body za své nákupy vybraných produktů Eaton. Za ně si po skončení Eaton mánie můžete vybrat krásné dárky značek Husky nebo Decathlon. Praktické dárky jako paddleboard, rodinný stan nebo funkční batoh zpříjemní nejednu letní dovolenou! Jako poděkování za registraci od nás získáváte 50 bodů ihned zcela zdarma!

Připravte se na letošní letní dovolenou společně s Eatonem a zaregistrujte se do Eaton mánie na www.eatonmanie.cz, kde získáte více informací o této prodejní akci.

Novinkou pro letošní čtvrté kolo je možnost získat až 90 extra bodů za aktivní účast na on-line přednáškách vysílaných v rámci Eaton On-line Tour 2021. Zhlédněte naše přednášky vysílané po spuštění Eaton mánie, stáhněte si materiály k tématu a zadejte e-mailovou adresu nebo IČO, pod kterým jsme v Eaton mánii registrováni a automaticky se na Vaše bodové konto připíše 10 bodů za přednášku. Více informací o získání extra bodů a jednotlivých přednáškách získáte na našich stránkách www.eaton.cz

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS