www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Eaton i letos nabízí odborně technická školení pod vedením profesionálů

Společnost Eaton Elektrotechnika s.r.o. si i v letošním roce připravila mnoho zajímavých školení pro své zákazníky i pro profesionály. Koncem února již proběhla první letošní školení společnosti s názvem Úvod do projektování elektroinstalací, která byla určená primárně pro projektanty a týkala se seznámení s normativní a legislativní základnou projektantské práce.

Zájemci se mohou také těšit jak na tradiční podzimní sérii oborných školení Eaton Tour, tak na nová školení pořádaná společně se společností Phoenix-Zeppelin. Kromě těchto školení Eaton chystá také specifická příležitostná školení v rámci Eaton Akademie.

Společnost Eaton je svými kvalitními a profesionálními školeními známá jak mezi širší veřejností, tak mezi svými zákazníky. Eaton dokonce získal prestižní ocenění Excellence in Training za inovativnost školících a tréninkových programů společnosti a vysokou úroveň vzdělávání vlastních zaměstnanců. Ocenění Eaton převzal v roce 2013 od Národní asociace distributorů elektrotechniky NAED.

Společnost Eaton bude mít také přednášku v rámci veletrhu Amper v Brně dne 19. 3. 2014, která se bude věnovat Chytrým domům, inteligentní elektroinstalaci xComfort, zejména možnostem jejího využití v praxi.

Na přelomu března a dubna pak na zájemce čeká novinka letošního roku – školení, která jsou pořádána ve spolupráci se společností Phoenix-Zeppelin. Tématem budou Vyšší harmonické v elektrických instalací.  Přednášky se budou věnovat stinným stránkám elektronizace, které se pojí s vyššími harmonickými složkami proudů, které nepřípustně zatěžují elektrickou síť, aniž by se užitečným způsobem podílely na přenosu elektrické energie. Školení jsou určena pro všechny, kdo působí v elektrotechnickém oboru.

Eaton Akademie má prozatím naplánována školení 13. 5. 2014 v Praze a 20. 5. 2014 v Brně na téma Řídicí relé Easy s komunikací SmartWire-DT. V červnu v rámci Akademie proběhne školení na téma Rozběhy a řízení motorových zátěží, která se budou konat 10. 6. 2014 v Praze a 17. 6. 2014 v Brně. Tato školení povede Karel Špaček, který patří mezi odborníky k této problematice a je účastníky vyhledáván.

Dalším školením, na které se zájemci mohou těšit, nese téma Základy legislativy a technických požadavků pro elektrotechniku, a bude se konat v termínu 28.-29.5. 2014 v Kutné Hoře. Cílem akce je představit dopady změn v legislativě v oblasti elektrotechniky - přední odborníci z oboru přednesou příspěvky věnované např. novým normám, změnám v normách pro požární bezpečnost, dopadům změn stavebního zákona na provádění staveb, apod.

Již několikaletou tradici v pořádání Eaton Tour zachovala společnost Eaton i letos. Tato série odborných školení se bude konat v sedmi městech po celé České republice v průběhu celého října. Témata a termíny školení budou upřesněny.

Podrobné informace o školeních naleznete na www.ProfiklubElektrotechniků.cz, kde se také můžete zaregistrovat. Na většinu školení mají členové Profiklubu Elektrotechniků vstup zdarma nebo s výraznou slevou.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS