www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Eaton 91PS – nový UPS společnosti Eaton

Společnost Eaton představila novou řadu Eaton 91PS, což je jednofázová varianta její stávající řady zdrojů nepřerušovaného napájení (UPS) Eaton 93PS, který je špičkou v této oblasti. Obě řady jsou určeny pro oblasti použití, v nichž jsou důležité vlastnosti jako: účinnost, spolehlivost, bezpečnost a rozšiřitelnost. Tento nově představený jednofázový zdroj Eaton 91PS má jmenovitý výkon 8 až 30 kW, zatímco třífázový zdroj Eaton 93PS je k dispozici od 8 do 40 kW. Výrobky Eaton 91PS a 93PS jsou nejpokročilejšími UPS ve své třídě a poskytují vysokou provozuschopnost a nižší náklady vlastnictví pro serverovny, malá datová centra a kriticky důležité IT aplikace v takových oblastech, jako jsou zdravotnictví, telekomunikace, námořní a průmyslové aplikace. Nové modely jsou k dispozici od září 2018.

Modely Eaton 91PS a Eaton 93PS nabízí nejnižší celkové náklady na vlastnictví v této oblasti UPS. Obě řady jsou založeny na unikátních technologiích, které umožňují dosažení vyšších úrovní účinnosti až 96 % v běžném režimu dvojité konverze, což může generovat úspory přes 1000 € za rok v porovnání s provozem běžného UPS modelu 30 kW s účinností 94 %. Se jmenovitým účiníkem 1,0 dodávají modely 91PS a 93PS o 25 % více činného výkonu než ekvivalentní zdroje UPS, čímž zvyšují energetickou účinnost.

Dále tyto řady využívají dvě klíčové technologie Eaton za účelem dosažení ještě vyšších účinností. Technologie ESS (Energy Saver System) společnosti Eaton umožňuje modelům Eaton 91PS a 93PS dosáhnout úrovní účinnosti až 99 % a zdvojnásobit tak potenciální roční úspory. Technologie ESS se používá mnoho let v rámci široké instalační základny, a jedná se tedy o nejosvědčenější a nejspolehlivější systém úspory energie na trhu. I v porovnání s extrémně vysokou účinností dvojité konverze je režim ESS schopen dále snížit ztráty o 74 % při typickém zatížení UPS. Technologie VMMS (Variable Module Management System) společnosti Eaton pomáhá dosahovat vyšší účinnosti i při nízkých zátěžích UPS, cožje typické pro redundantní systémy UPS.

Řady Eaton 91PS a Eaton 93PS obsahují několik funkcí, které jsou pro společnost Eaton jedinečné a jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejvyšší možnou dostupnost pro kritickou infrastrukturu. Mezi ně patří:

  • Hot Sync, patentovaná technologie společnosti Eaton pro sdílení zatížení mezi UPS, která eliminuje jakýkoli bod poruchy v paralelním systému UPS;
  • technologie ABM (Advanced Battery Management), která využívá inteligentního nabíjení a prodlužuje životnost baterií;
  • výkonové moduly vyměnitelné a rozšiřitelné za provozu, které mohou být vyměňovány nebo přidávány, zatímco ostatní moduly nadále chrání zátěž, což odstraňuje nutnost případného odstavení modulů za účelem probíhající údržby nebo při zvyšování výkonu systému;
  • vnitřní redundance, které lze dosáhnout jen s jediným UPS, tím se zamezuje nutnosti paralelního provozu;
  • připraveno pro virtualizaci: výrobky Eaton 91PS a 93PS jsou podporovány softwarem společnosti Eaton - Intelligent Power Management (IPM), který slouží k monitorování a správě UPS jako nedílné součásti napájecí a IT infrastruktury.

Obě řady také obsahují funkce, které zajišťují bezpečnou instalaci a to díky používání předem navržených, předem otestovaných a předem nainstalovaných integrovaných bezpečnostních komponentů, jako je ochrana proti zpětnému toku výkonu a ultrarychlé pojistky ve statickém bypassu. Toto zařízení snižuje náklady na instalaci, jelikož splnění požadavků norem a předpisů UPS nevyžaduje žádné další vybavení.

Pokud se chcete dozvědět více o řadách UPS Eaton 91PS a Eaton 93PS od společnosti Eaton, navštivte stránku Eaton.eu/91PSand93PS. Další informace o softwaru Eaton Intelligent Power Manager naleznete na adrese Eaton.eu/IntelligentPower. Chcete-li se dozvědět více o produktech a službách společnosti Eaton týkající se napájení, navštivte stránku Eaton.eu/powerquality.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS