www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Doplnění katalogu pro autonomní nouzové osvětlení

Katalog pro autonomní nouzové osvětlení je aktualizovaný a doplněný o další zajímavé kapitoly. Konkrétně se jedná o Monitorovací systémy, Zvýšená pozornost (IA) a Adaptivní evakuace.

V kapitole Monitorovací systémy se můžeme blíže seznámit s možností správy a údržby nouzového osvětlení pomocí CGLine+ Controller. Dále se můžeme dozvědět více o softwaru CGVision, který dokáže spojit systémy pro autonomní a centrálně napájená svítidla. Tím můžeme dostat pod kontrolu i rozsáhlejší budovy a komplexy, kde je kombinace těchto dvou systémů.

V další části se dozvíme o funkci  Zvýšená pozornost (Increased Affordance). Jak tato funkcionalita pracuje a co to nám jako uživatelům budovy, tak i jejím vlastníkům přináší za bezpečnostní výhody. Naleznete zde také, která konkrétní svítidla tuto funkci mají.

Poslední nově přidaná kapitola se věnuje systému Adaptivní evakuace. Můžete se zde dočíst, co vlastně Adaptivní evakuace znamená, na jakém principu tento systém funguje, jak se nastavuje, jak komunikuje, na základě čeho vyhodnocuje rizika a jak s nimi můžeme dále pracovat. Dozvíte se více o svítidlu Matrix CGLine+, které je vlajkovou lodí tohoto řešení.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS