www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Dokonalejší správa napájecích zařízení a virtuální infrastruktury díky nové verzi Eaton softwaru Intelligent Power Manager

Nová zdokonalená verze Eaton softwaru Intelligent Power Management zvyšuje zabezpečení provozu serverů díky virtualizačním systémům Microsoft ESVMM a Live Migration.

Novoá verze 1.14  softwaru Intelligent Power Manager je plně kompatibilní se systémem pro operační správu System Center Virtual Machine Manager (SCVMM) včetně operačního systému Live Migration od firmy Microsoft. Možnost dálkového monitorování, které Intelligent Power Manager poskytuje, snižuje nároky na infrastrukturu datových center a jejich provozní náklady, přičemž současně zkracuje dobu reakce na nenadálé události a podstatně zvyšuje dobu pohotovosti.Intelligent Power Protector

Přenos virtuálních serverů při výpadku napájení
Komplexní software Eaton Intelligent Power Manager, určený pro správu napájení, monitoruje a administruje veškerá napájecí zařízení připojená na datovou síť a v případě déletrvajících výpadků elektrorozvodné sítě provede regulérní odstavení virtuálních PC a serverů. Uživatelé virtualizačního OS Live Migration nyní mohou s novou verzí softwaru lépe ovládat a spravovat napájecí zařízení virtuálních strojů. Intelligent Power Manager je navržen tak, aby při déletrvající poruše napájení spustil v rámci Live Migration transparentní přenesení virtuálních strojů ze serveru zasaženého poruchou na server, jehož se porucha netýká. Tím se zabezpečí nepřerušený provoz a integrita dat.

Centralizovaná správa fyzické a virtuální infrastruktury IT a zvyšující se využití serverů vyžaduje, aby administrátoři datových center měli globální dohled nad svými IT operacemi.

Administrátoři tak mohou aktivovat důležité funkce, jako je regulérní odstavení serverů zasažených poruchou napájení a automatický restart mnoha napájecích zařízení na datové síti s definováním časové posloupnosti. Mezi další funkce Intelligent Power Manageru patří:

  • Monitorování a správa mnoha zdrojů nepřerušeného napájení (UPS), Eaton produktů ePDU a rovněž čidel okolního prostředí po datové síti z jediného rozhraní.
  • Okamžitý přístup ke klíčovým informacím, jako je stav baterie UPS, úroveň zatížení a doba zálohování.
  • Automatická detekce nových zařízení zajišťující jejich rychlou instalaci.
  • Provedení hromadné aktualizace firmwaru, která zkrátí čas konfigurace a údržbu adaptérů pro síťovou správu.
  • Rychlé sledování přemisťování, přidávání a změn zařízení.

Doporučené ceny – software IPM licence:
IPM – Free licence (1 – 10 ks)
IPM - Silver licence (11 – 100 ks) cena 13 457 Kč bez DPH (brutto)
IPM - Gold licence (bez omezení) cena 67 285 Kč bez DPH (brutto)

Nejnovější verzi softwaru Intelligent Power Manager lze stáhnout na stránce http://www.eaton.com/intelligentpower. Další informace o Eaton řešeních pro virtualizovaná prostředí naleznete na odkaze http://www.eaton.com/virtualization.


 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS