www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Datové rozváděče řady REC

Společnost Eaton doplnila svou nabídku IT infrastruktury o nové datové rozváděče řady REC, které vycházejí z předchozích úspěšných modelů řady RE nabízených od začátku tohoto roku a mají stejné funkční možnosti včetně pojezdových koleček, uzemňovací sady, vodících ližin s libovolnou plynule měnitelnou pozicí, měřítkem s vyznačením U modulů a rychle odnímatelnými uzamykatelnými bočnicemi. Dalšími důležitými vlastnostmi jsou větší výška, hloubka a nosnost. Datové rozváděče jsou předpřipravené k instalaci a jsou vhodné pro malá, střední i rozsáhlá datová centra.

Nové datové rozváděče řady REC s možností řazení vedle sebe byly navrženy speciálně pro prodejce s přidanou hodnotou a pro systémové integrátory. Tento modulární systém je konstruován tak, aby zrychloval a usnadňoval návrh, dodávku a instalaci rozváděčů s izolovanou uličkou.“

Datové rozváděče jsou k dispozici ve výškách 42U a 47U a hloubkách 1000 mm a 1200 mm. Jsou nabízeny spolu s širokým sortimentem příslušenství včetně dílů pro usměrnění proudění chladícího vzduchu a prvků pro uspořádání kabeláže. Stojany lze snadno sestavovat do řad s dělenými výkyvnými dveřmi na konci řady a stropními deskami s šířkou 600 mm nebo 800 mm konstruovanými pro uličky  o šířce 1200 mm.

Řada stojanů REC je základním prvkem dříve oznámené platformy „Intelligent Power Pod“, která obsahuje UPS (zdroje záložního napájení), vnitrostojanové rozváděče ePDU, software pro správu napájení a služby. Systémoví integrátoři mohou při použití tohoto portfolia produktů a služeb instalovat svá IT zařízení a software, kterým dávají přednost a dodávat svým zákazníkům plně integrovaná systémová řešení.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS