www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Co umožní nové softwary xComfort?

-          Nový sw MRF 2.30a CZ– komunikuje s novými spínacími aktory a umožní jejich parametrizaci, nová funkcionalita odesílání STATUSŮ z aktorů pro zobrazení stavu na řídící jednotce (Smart Manager, Room Manager), možnost vložení přístroje bez skenování načtením pomocí čárového kódu nebo zadáním ID kódu natištěným na přístroji (1Q 2014), rozšířené funkce monitoru telegramů …

-          Nový upgrade USB skeneru CKOZ-00/13  (RFPacket_INB_RFV1.02_USBV1.03)– umožní stabilnější práci s RF systémem při skenování a interní komunikaci.

-          Nový firmware pro Room Manager V.041a – vyšší funkcionalita se Smart Managerem při odesílání NEW status zprávy z výstupů 1-10. Novinkou je rovněž cyklické odesílání teploty z vnitřního senzoru RM do nadřazené řídící jednotky každou ½ hodinu rovněž v případě, pokud se teplota v místnosti nezmění.

-          Nový software pro SMART MANAGER  v. 1.1.5od 1.2. 2014 ke stažení z EATON serveru – nové funkcionality jako je změna pořadí místností a ovládacích ikon, možnost popsání stavu binárního vstupu pro ZAP nebo VYP (např. okno je otevřeno, velký vítr, porucha technologie, ventil vody ZAPNUT atd. ), podpora protokolu rovněž pro ONVIF IP kamery (v.1.02 ONVIF a ONVIF-SOAP).

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS