www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Chytrá instalace xComfort je levnější!

Systém bezdrátové elektroinstalace xComfort od společnosti Eaton je zase více dostupnější. Udělejte z vašeho domova Chytré Bydlení ještě výhodněji. Od ledna 2017 snížila společnost Eaton ceny některých komponent pro chytrou instalaci. Pro regulaci vytápění to jsou například dvojité teplotní vstupy, teplotní senzory PT1000 a pokojové termostaty s kolečkem - klasické i s vlhkoměrem. Novinkou v sortimentu pro vytápění je termostat s dotykovým displejem v rámečku 55x55 mm, který rozšiřuje aktuální nabídku pokojových termostatů o elegantní a cenově dostupné řešení se spoustou nových funkcí, zejména pro podlahové vytápění.

Zcela zásadně byla snížena cena ethernetového komunikačního interface (ECI), který umožní komunikaci v rozsáhlejších budovách a tam, kde může být přenos signálu vzduchem problematický (např. hrubý železobeton, sklep, vzdálené místo, oceloplechový rozváděč a pod.). Pokud máte obavy z komunikace RF systému „vzduchem“, lze využít datovou LAN síť objektu a připojit do ni ECI jednotky a chytrou jednotku Smart Manager a komunikovat klasicky po kabelu. Úprava cen RF tlačítek a binárních vstupů je také důležitou změnou pro výslednou cenu projektu. Navíc u spínacích aktorů a SMART stmívačů s typovým označením končícím „I“ s instalací přímo pod vypínač, je možné využít vestavěný binární vstup 230 V pro ovládání z běžného vypínače nebo dokonce i z jiných zařízení. Celková úspora představuje 8-10% nákladů na každém projektu.

Dále vás chceme informovat, že RF bezdrátová hlavice CHVZ-01/03 pro regulaci vytápění radiátorů nebude více dostupná v našem sortimentu od června 2017. Jako náhradu lze použít termoelektrický ventil 230 V/1W CHVZ-01/03 spolu se spínacím aktorem CSAU-01/01-10.

Soubory ke stažení
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS