www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Bezdrátové sady GO Wireless

Bezdrátovou jednotku xComfort Bridge je vhodné kombinovat s bezdrátovými sadami GO Wireless, aktuálně je možné využít sady pro spínání – CPAD-00/212 - Wireless Switch All a CPAD-00/215 - Wireless Second Switch a sadu pro stmívání – CPAD-00/213 - Wireless Dim All. Sady jsou již naprogramované, takže postačí pouze připojit aktory k jednotce xComfort Bridge pomocí mobilní aplikace metodou párování nebo snadno naskenováním čárového kódu aktoru. Aktory jsou prakticky okamžitě při připojení na síťové napětí „naprogramovány“ automaticky jednotkou xComfort Bridge. Komunikace mezi prvky je zaheslovaná a šifrovaná, a tedy nehrozí nechtěné „nabourání“ do systému ovládání. Dále je možné doplnit další bezdrátová tlačítka dle požadavků uživatele. Tlačítka lze snadno spárovat s libovolnými aktory pomocí šroubováku dle instruktážních videí, které jsme pro vás připravili. Doplňková tlačítka je možné využít pro ovládání více světel či spotřebičů z více míst a pro centrální funkce. Klapky tlačítek lze vyměnit a nahradit klapkou s potiskem a rámečky lze vybírat ze široké nabídky výrobců 55x55 mm.

 

Okenní/dveřní kontakt k dispozici v barvě teplá bílá, zářivě bílá, šedá nebo hnědá

Nový senzor nabízí snadnou a flexibilní instalaci, elegantní a kompaktní design se hodí do každého interiéru. Okenní a dveřní senzor xComfort je univerzálním řešením pro monitorování dveří a oken, je možné jej využít pro přímé spínání osvětlení či ovládání v základním režimu (spárování pomocí šroubováku) a nebo jej plně integrovat do systému chytrého domu s jednotkou Smart Manager a zvýšit efektivitu a úspory při vytápění vašeho domu přepínáním módu vytápění uvnitř vašeho domu např. při větrání. Současně zvyšuje pohodlí a bezpečnost a uživatel se již nemusí obávat, že zapomene otevřená okna či dveře na terasu při odchodu z domu. Senzor využívá bateriového napájení s životností až 5 let, vybitá baterie je signalizována vestavěnou LED diodou.

Chytrý dům xComfort

 

Váš zákazník může chtít chytrou elektroinstalaci.Pro splnění jeho přání postačíjen tři jednoduché kroky!

1)    Pro ovládání osvětlení, žaluzií nebo větráním zvolit vhodné GO Wireless sady.

2)    Nabídněte další ovládací prvky. Pro větší pohodlí přidejte další tlačítka pro ovládání z více míst, či tlačítka s centrální funkcí pro ovládání osvětlení či žaluzií.

3)    Chce zákazník přidat další funkce, jako například časovače nebo ovládání přes mobilní aplikaci odkudkoli? Například, když odjíždějí na dovolenou, požaduje aktivovat simulaci přítomnosti. Rád by také ovládal dům pomocí mobilní aplikace i vzdáleně. Toho lze snadno dosáhnout přidáním Smart Manažeru, řídicí jednotky pro chytré domy.

Pro komplexní návrh a realizaci Chytrých domů s řídicí jednotkou Smart Manager se přihlaste na naše školení nebo oslovte naše xComfort centra a partnery, jejichž seznam naleznete na webu www.xcomfort.cz

Co chystáme?

Kromě aktualizací pro Smart Manager a jednotku xComfort Bridge se můžete těšit na nový senzor pohybu, který by měl přijít na trh začátkem roku 2020. Půjde o zcela nově navržený bezdrátový senzor pohybu, který bude možno napájet bateriemi anebo přímo síťovým napětím 230 VAC bez nutnosti použití napájecího adaptéru. Konstrukce je vhodně navržena pro univerzální montáž jak na povrch, tak pro zápustnou montáž a navíc je možné senzor namontovat do instalační krabice pod rámeček libovolného designu 55x55 mm.

Pro více informací navštivte www.xcomfort.cz nebo kontaktujte linku technické podpory T: 267 990 440. 

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS