www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Bezdrátová elektroinstalace xComfort

Novinkami v sortimentu bezdrátové elektroinstalace EATON xComfort jsou RF SMART stmívače 250 W a 500 W nové generace. Bezproblémově stmívají většinu běžných světelných zdrojů a také LED žárovky a kompaktní úsporky 230 V. Stmívání je plynulé v celém rozsahu, stmívače nebzučí, při malém otevření neblikají, při vypnutí žárovka nežhne. Jelikož jsou vybaveny fázovým řízením na vzestupné i sestupné hraně, stmívají konvenční i elektronické transformátory. Oproti starší verzi stmívačů nabízí mnohem více funkcí a jsou také levnější. Ovládat je lze nejen RF tlačítkem nebo RF dálkovým ovládačem, ale nyní nově také klasickým tlačítkem / vypínačem 230 V. Proto je lze s výhodou využít také v klasické instalaci – stmívač se nainstaluje přímo do hlubší krabice pod vypínač 230 V, kterým lze stmívač zároveň ovládat. Pro ovládání z dalšího místa se využije RF nástěnný vypínač.

Pro podporu SMART stmívače je vyžadován konfigurační sw  MRF 2.48 CZ a update Smart Manageru sw 2.1, který nabízí i další funkce, jako je zasílání notifikačních zpráv, možnost integrace IP kamer pomocí nových driverů, inovaci ve funkcích pro vytápění - Learning mód a další.

RF systém xComfort je možné využít v každé elektroinstalaci nejen pro zvýšení komfortu a zjednodušení ovládání, ale hlavně pro regulaci vytápění a chlazení, automatické řízení zastínění a mnohé další funkce. Jelikož je komunikace mezi přístroji bezdrátová, prvky lze bez problému nainstalovat do každé hotové elektroinstalace za účelem její modernizace. Půjde to bez stavebních úprav, snadno a rychle.

 

Bezdrátová komunikace je trend! Smart Home xComfort je vhodné řešení pro novostavby a modernizace budov.   

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS