www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

BeamLite II a BeamTech

Společnost Eaton přichází s novými nouzovými svítidly s „All in one“ řešením pro velké otevřené průmyslové prostory. Jedná se o svítidla BeamLite II a BeamTech. Klíčovou vlastností těchto svítidel je možnost nastavení distribuce světla kdykoliv v průběhu používání (protipanické osvětlení nebo osvětlení únikové trasy) pro každou lampu zvlášť.

Pro protipanické osvětlení se mohou svítidla instalovat až do výšky 25 m při dodržení osvětlení 1 lux. Jednotlivé hlavy světla na BeamTech i BeamLite II se mohou otáčet o 360° a sklonit až o 90°.

Základem je úroveň krytí IP65 a odolnost proti rázům IK03, což je ideální pro průmyslové aplikace, jako jsou továrny, sklady, atd. Díky novému designu Beam svítidel je možné použití i tam, kde je kladen důraz na estetickou stránku – zábavní zařízení, sportovní haly, nákupní centra, parkovací prostory, atd.

Co se týče montáže, došlo ke zjednodušení a minimalizaci potřebných nástrojů. Upevňovací body jsou mimo tělo svítidla, což eliminuje narušení krytí iP65.

Řada BeamTech je v současné době k dispozici s jedním nebo dvěma LED svítidly s osvětlením 250 lm, 500 lm, 1000 lm. Řada BeamLite II má dvě LED světla s osvětlením 200 lm, 400 lm a 800 lm.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS