www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Nová řada UPS Power Xpert 9395P

Společnost Eaton uvedla novou řadu UPS Power Xpert 9395P, která díky vyšší efektivitě a pokročilé správě napájení snižuje celkové náklady (Total Cost of Ownership).

O 10 % vyšší výkon než u předchozí řady
Nová řada UPS Power Xpert 9395P disponuje oproti řadě předchozí o 10 % vyšším výkonem. Toho je dosaženo zvýšenou energetickou účinnosti 96,3 % v režimu dvojité konverze a vyšší výkonovou hustotou v rámci stejné podlahové plochy jako u předchozí řady UPS Power Xpert. Díky vyššímu výkonu se snižují provozní náklady a zkracuje návratnost investice o dva až tři roky. Navíc za chodu klesají tepelné ztráty až o 18 % a snižují se nároky na chlazení.

Až 99% účinnost díky variabilní správě modulů a technologii ESS
Pro zaručení vysoké energetické účinnosti i při nízkých úrovních zatížení využívá UPS Power Xpert 9395P systém variabilní správy modulů VMMS (Variable Module Management System). Ten optimalizuje úroveň zatížení výkonových modulů v samostatné UPS i v paralelních sestavách. Technologie úspory energie ESS (Energy Saver System) navíc vypíná výkonové moduly v situaci, kdy není nutná stabilizace a úprava napájecího napětí a zátěž může být napájena přímo z elektrorozvodné sítě. Díky tomu může energetická účinnost vzrůst až na 99 %. V případě zhoršení kvality napájení z elektrorozvodné sítě pak UPS automaticky přepne do režimu dvojité konverze za méně než 2 ms.

Technologie HotSync zvyšuje bezpečnost a spolehlivost provozu
Patentovaná Eaton technologie sdílení zátěže HotSync nové UPS 9395P zajišťuje bezpečný a spolehlivý provoz UPS pomocí synchronizace paralelně zapojených výkonových modulů bez nutnosti existence komunikační cesty pro přenos synchronizačních signálů. Elektronický přepínač, který je součástí každé UPS, zaručuje okamžité dosažení plné kapacity bypassu a přidávání výkonových modulů při nárůstu zatížení. UPS 9395P je navržena pro trvalý provoz při teplotě okolí 40oC, aniž by došlo ke snížení jejího výkonu.

 

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS