www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

Úspěšná školení Vyšší harmonické v elektrických instalacích

V průběhu března a dubna proběhl úspěšný blok školení na téma Vyšší harmonické v elektirckých instalacích. Tato školení byla pořádána za spolupráce společností Eaton Elektrotechnika s.r.o., Phoenix-Zeppelin, spol. s.r.o. a L.P.Elektro s.r.o. Zájemci měli možnost se školení zúčastnit celkem v šesti termínech v různých městech po celé republice (Praha, Brno, České Budějovice, Hradec Králové, Plzeň, Ostrava). Školení byla určena pro všechny působící v oboru elektrotechniky

Všechny termíny školení se setkaly s velikou účastí. Účastníci setkání obdrželi sborník přednášek, obsahující příspěvky předních odborníků v dané oblasti a také osvědčení o absolvování kvalifikačního semináře dle norem ISO 9000. Toto setkání je zařazeno do Projektu celoživotního vzdělávání členů ČKAIT.

V rámci školení byla odpřednášena následující témata:

  • Vyšší harmonické, jejich vliv na instalace a rozvody, opatření proti jejich působení.
  • Problematika harmonického zkreslení při provozu záložních energocenter.
  • Úskalí návrhů kompenzační zařízení s ohledem na výskyt harmonických
  • Posuzovaní EMC kompatibility v provozech s řízenými pohony.

 

Další blok školení pořádaných naší společností, na která Vás srdečně zveme, proběhnou na podzim. Bude se jednat o tradiční EATON TOUR, která se každý rok setkává s velikou oblibou. Můžete se opět těšit na odborná školení v Hradci Králové, Ústí nad Labem, Praze, Plzni, Českých Budějovicích, Brně a Ostravě. Všechny potřebné informace naleznete s dostatečným předstihem na našich stránkách ProfiklubElektrotechniků.

Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS