www.PROFIKLUBELEKTROTECHNIKU.cz
Přihlášení / Registrace

SmartWire-DT a nové RMQ compact solution – propojovat, nedrátovat!

Společnost Eaton rozšiřuje portfolio kompaktního řešení ovládacích a signalizačních přístrojů RMQ a poskytuje ucelenou řadu produktů jenž jsou díky svému provedení vhodná nejen pro použití na ovládacích panelech, ale také přímo v místě stroje – prostě tam, kde jsou potřeba.

Kompaktní provedení zadní části s integrovaným kabelem v zalitém pouzdru disponuje stupněm krytí IP65 a zajišťuje tím maximální ochranu proti vniknutí prachu a kapalin. Kromě toho vysoký stupeň krytí IP69K přední části znamená, že tlačítka a ostatní komponenty lze snadno čistit a udržovat.

Veškeré ovládací a signalizační přístroje (tlačítka, přepínače, signálky, tlačítka NOUZOVÉHO ZASTAVENÍ, atd.) jsou dodávány v různých variantách z pohledu délky a zakončení integrovaného kabelu, kde nejběžnějším řešením ukončení bývá standardizovaný konektor M12, který poskytuje jednoduchou, rychlou a spolehlivou implementaci do rozvodů pomocí rozbočovačů nebo například T-konektorů systému SmartWire-DT.

Pomocí digitálních nebo analogových T-konektorů systému SmartWire-DT lze připojovat i další produktové skupiny, nabízené společností Eaton s přímým připojením přes konektor M12, jako jsou polohové spínače LS-Titan, signalizační sloupky SL7/4 nebo například bezkontaktní snímače. Výsledkem je inovativní, efektivní a bezkonkurenční řešení zapojení decentralizovaných periferií různých zařízení, které vedou k úspoře nákladů a zjednodušení oprav či servisních zásahů.

Fotogalerie
Diskuse k obsahu
Příspěvků (0)  |  Uživatelů (0)  |  Poslední (prázdné)

Nejsou žádné příspěvky k tomuto článku. Buďte první!

Pro přidání příspěvku do diskuse musíte být přihlášeni. Nevhodné, nebo vulgární příspěvky budou redakcí odstraněny.
Vložit nový příspěvek

Vývoj a správa prezentace NAUSUS